• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Cosmoenergy|Kozmik Enerji

Kozmik Enerji Kanalları

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret2528
Site Haritası

İnisiolji /İnisıologiya

İnisiolji /İnisıologiya

Kurucu, Vacheslav Lazarenko’dur.

İnisioloji kanallarından bazıları aşağıda Kanal isimlerinin ilk iki harfi yazılarak açıklanmıştır.

T….N…. Kanalı

Şans frekansına uyumlama ve başarısızlık dönemini bitirmek için kullanılır. Hedefe ulaşmanıza yardım eder.

T…E…  Kanalı

Arzu ve isteklerle için kullanılır. İdeallerinizin ve isteklerinizin  gerçekleşmesine yardımcı olan kanaldır.

K…A… Kanalı

Düşmanlarınızı ve sizi istemeyenleri uzaklaştırır.  Size karşı artniyetli planları yok eder.

K..M…  Kanalı

Bu kanal Aşk ve özel hayat problemlerini çözmeye yardımcı olan bir kanaldır.. Aile içi ilişkilerinin de normalleşmesini sağlar.

S ..R … Kanalı

Ateş elementi ile çalışır.. S..R.. kanalında 50 enerji frekansı vardır. Virüs ve enfeksiyonlara karşı etkilidir. Kanser. Kan. Şeker. Endokrin sistemi. Kalp-damar sistemi. Solunum sistemi. Bağışıklık sistemini güçlendirir.

H…R….. Kanalı

H..R.. Kanalı 50 enerji frekansından oluşur. Çakralarda, enerji bedenlerinde, meridyenlerde tüm negatif blokajları temizler, enerji potansiyelini yükseltir. Kader matrisini tüm negatif programlardan arındırır. Tüm varlıkları ve musallatları yok eder. Soy/Ata enerjisini arındırır. Nazardan, büyüden, her türlü negatif saldırılardan arındırır. Negatif etkilerden koruma sistemini oluşturur. Karaciğer, Gözler.

S..L… Kanalı

S..L… Kanalı 120 titreşimden oluşuyor. Şans ve güzellik frekansına uyumlar. Bolluk ve bereket frekansına uyumlar. Sıkıntılı, karanlık süreçten çıkmanızı sağlar. Astrolojik olumsuz etkilerden korur. Yaratıcılık ve cinsellik potansiyelini yükseltir. Kişisel manyetizmayı çoğaltır. İkna etme yeteneğini geliştirir. Genel şifalanma/iyileşme matrisidir.

R…T….  Kanalı

100 enerji frekansından oluşur. Her seviyede her türlü negatif enerjilerden arındırır. Omurga, kas-iskelet sistemi. Zayıflama için kullanılır.