• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Cosmoenergy|Kozmik Enerji

Kozmik Enerji Kanalları

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret2879
Site Haritası
Cosmoenergy / Kozmik Enerji Nedir?

Cosmoenergy / Kozmik Enerji Nedir?

Cosmoenergy / Kozmik Enerji; Spiritüel enerji dünyası hakkında nispeten yeni bir bilgi sistemidir.  Doksanların başında Rusya'da gelişmeye başlamıştır. Hızla yaygınlaşıp birçok kullanıcısı olmuştur. Modern Cosmoenergy / Kozmik Enerji,  pratik bilgiye dayalı, enerjiler dünyasını anlamak için evrensel bir sistemdir. Bu bilginin doğruluğunun ana kriteri, burada ve şimdi doğrudan uygulama imkanının olmasıdır. Alınan bilgi ve enerjinin hemen hissedilmesidir. İnsan evriminin yolu gerçek maneviyatı, sarsılmaz ilkeler üzerine inşa edilmiştir.

Cosmoenergy / Kozmik Enerji temeli, Cozmos adını vermeye alışkın olduğumuz, Evren'in yaşayan kaotik alanının sürekli değişen maddesi olan dış enerji/bilgi alanı ile enerji uyumudur.

Dış alanın aksine, insan bilinçaltı sürekli olarak anti-alandan etkilenir. Sosyal çevrenin kaotik alanı, insanların bilincini ele geçirir. Bu alanların kesişme noktasında Cosmoenergy / Kozmik Enerji yaşar.

Bir şifacı ve savaşçı, görünüşte sıradan bir insandır. Fakat o, Cosmos’dan gelen, yüksek derecede içsel özgürlük ile ayırt edilir. 

Şimdi insanların bilinci ileri gitti. Aura ve çakra kelimeleri çok yaygınlaştı. 

Cosmoenergy / Kozmik Enerji, bir kişinin enerji bedenini ve bilinçaltını niyetle ve bilinçli bir yolla doğrudan bağlantı kurmayı öğretmek için benzersiz bir sistemdir.

Kalbinizin çağrısıyla sizde katılabilirsiniz, rastgele insanlar burada uzun süre kalmaz. Cosmoenergy / Kozmik Enerji şifacısı; geçişin ve yeni doğumun doğası hakkında çok şey bilmekte ve kimsenin yardım edemeyeceği insanlara yardım etmektedir.

Unutulmamalıdır ki, inisiyasyon yeni bir kapıdır, kişinin hayatını değiştirir.

Karma kelimesi inisiye için alakasızdır, Cosmoenergy / Kozmik Enerji, karmik döngüyü terk eder.  Çok yoğun bir hayat ve maksimum dünyasal deneyim kazandırır. İnsan okulunun bilgisi Yaradan'ın Evreni için değerlidir, Kozmos mezunlarını beklemektedir. 

Cosmoenergy / Kozmik Enerji, negatif enerjiyi etkisiz hale getirmek için, eğitimin en başından beri edindiği bilgileri kullanır.  Aile ağacını yeni enerji ve güçle beslemeleri için yardım eder.

İnsanlar inisiyasyonlardan kaynaklanan gücü görür ve hissederler. Cosmoenergy / Kozmik Enerji canlıyken, isteyen herkese, iyilik yapmasına, Işık getirmesine yardım etmektedir. 

Cosmoenergy / Kozmik Enerji, tek bir şeyle ilgilenir; farkındalığın büyümesi. Bu, alınan enerjileri ve bilgileri ve bunların uygulama olasılığını korumak için bilinçte yönlendirilmiş bir değişikliktir. Hayat anlamsız, aptalca gündelik kibir olmaktan çıkıyor. Yaradan'ın Evreninde önemli olan yaşamın anlamıdır.

Cosmoenergy / Kozmik Enerji, sistemi; kişinin kendi enerjisiyle çalışmayı öğrenmesine, hayatını daha uyumlu hale getirmesine, Cosmos ile onun dilinde konuşmasına olanak tanıyan bir sistemdir. 

Bu sistem, enerji şifasıyla ilgili sorulara cevap arayan, dünyadaki tüm enerji süreçlerini kontrol eden Cosmos’un inanılmaz dilini keşfeden Vladimir Petrov'un çalışmaları sayesinde ortaya çıktı. 

Cosmoenergy / Kozmik Enerji Kanalları/Frekansları

Özbekistan dağlarında manevi ve ezoterik uygulamalar yapan Vladimir Petrov, dünyadaki tüm enerji süreçlerinin bilgi akışları tarafından kontrol edildiğini gördü. Onlarla ilgilenen Petrov, bu kodları anlamayı ve onlarla çalışmayı öğrendi. Yani, evrenin "kodunu kırdı". Bu bilgi akışlarını önce “kanallar” olarak adlandırdı.Sonra bu terim “frekans” ile değiştirildi.

Terimlere bağlanmadan, temas ettikleri herhangi bir enerjiyi dönüştüren titreşimsel bilgi akımları olarak "frekanslardan" bahsedebiliriz.

 İnsanlığın binlerce yıldır bu titreşim akımlarıyla uğraştığı ortaya çıktı. Örneğin Tibet lamaları, Sufi tarikatlarının üyeleri, tüm dini sistemlerin ve yönlerin azizleri uzun süredir frekanslarla çalışmış, çok yüksek ruhsal deneyimler ve mucizevi yetenekler elde etmişlerdir. 

Vladimir Petrov

Vladimir Petrov bu titreşim akımlarıyla/Frekanslar ile çalışmayı öğrendi, bazıları için şifreler oluşturdu. Frekansları iyileştirmek için kullanmaya başladı.

Sonuçların gösterdiği gibi, diğer insanlara etki ederek, frekanslar onların enerji potansiyelini arttırdı, onlara içsel güç verdi ve çeşitli hastalıklardan iyileşmeye yardımcı oldu. 

Vladimir Petrov yeterli miktarda deneyim topladığında, başkalarının titreşim akımlarıyla nasıl çalışılacağını öğretmeye başlamanın mümkün olduğuna karar verdi.

Bilgi için çalışma yöntemleri yaratmaya, her frekansın etkilerini reçete etmeye ve bilgilerini sözlü olarak öğrencilere aktarmaya başladı. Sistemine " Cosmoenergy / Kozmik Enerji " adını verdi.

Şimdi Cosmoenergy / Kozmik Enerji aktif olarak Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan'a yayılıyor, Avrupa ülkelerine Fransa, Almanya, İngiltere, İtalya, Yunanistan girmeye başlıyor ve ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'ne yavaşça giriyor. Ülkelerin listesi eksiktir çünkü tüm uygulayıcıları saymak imkansızdır. 

Vladimir Petrov'un birçok öğrencisi bilgiyi bayrak yarışı ile aktarıyor. 

Cosmoenergy / Kozmik Enerji bize Evreni kendi dilini konuşan tek bir sistem olarak algılamayı öğretir. İnsanlar Evrenin bu dilini anlamayı öğrenebilir, onu yaşamın tüm yönlerini iyileştirmek için kullanabilir.

 Cosmoenergy / Kozmik Enerji uygulayıcıların farkına vardığı olumlu gelişmelerin bazıları;

 - Strese karşı direnci arttırır.

- Güç ve enerjiyi hızla geri kazanmaya yardımcı olur.

- Hoş ve gerekli insanları onlara çeker.

- Cinsel çekiciliği artırır.

- Enerji vampirizmini önler ve diğer insanlardan gelen olumsuz etkileri bertaraf eder.

- Sağlığı iyileştirir ve bağışıklığı güçlendirir

Yaratıcı ve ruhsal potansiyelinizin yanı sıra çok daha fazlasını ortaya çıkarmanızı sağlar.

 

Vladimir Petrov

Vladimir Petrov

 

Kozmik Denge Merkezi 

Mavişehir Karşıyaka İzmir

  
198 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın