• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Cosmoenergy|Kozmik Enerji

Kozmik Enerji Kanalları

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret2878
Site Haritası
Kutsal Kozmoloji Hakkında Bazı Gerçekler

Kutsal Kozmoloji Hakkında Bazı Gerçekler

Kutsal Kozmoloji Nedir?

Galaksimizin merkezinden, Yay takımyıldızından bize gelen, yukarıdan alınan kozmik enerjileri içeren bir enerji bilgi sistemidir.

Kutsal Kozmoloji zamanımızın hemen hemen her türlü rahatsızlığından şifa almak için gerekli tüm bileşenleri içerir. Yeni hastalıklar ortaya çıktıkça bu bileşenler otomatik olarak yenileriyle değiştirilir ve salgın hastalıklar sırasında birçok kez güçlenir.

Enerji bilgi sisteminin ne olduğunu burada okumanızı öneririm.

Şahsen Kutsal Kozmolojinin enerjilerine bayıldığımı söyleyebilirim. Bunlar akıllı, verimli, çalışan enerjilerdir. Her kişi bireysel olarak tepki verir ve belirli enerjilerle rezonansa girer. Bana gelince, Kutsal Kozmoloji seansları, seansta belirlenen belirli görevlere ek olarak bana olağanüstü bir hafiflik, uyum ve bir coşku veriyor.

Ben de bu harika sistemin temel Hiperuzay kanalını sıklıkla kullanıyorum. Bu kanalın avantajı hareket halindeyken harika çalışmasıdır. Yani arabayla veya metroyla seyahat ederken, uçakta iken isterseniz kanal açabilirsiniz. Üstelik bu kanal evrenseldir. Örneğin, her zamanki gibi etrafta bir olumsuzluk bulutunun uçuştuğu büyük bir alışveriş merkezine girdiniz. İnsanların enerjisi karışık. Genel olarak tüm bu rezaletten dolayı kendinizi kötü hissettiniz. Hiperuzay Kanalı açın. Tüm olumsuzlukları kendinizden uzaklaştırırsınız.  Bunu hemen hissedeceksiniz. Bir tür rahatlama gelir. Hemen aynı kanaldan sizi beslemesini, enerjilerle doldurmasını ve koruma sağlamasını isteyin. Daha sonra önemli bir sorunun çözüleceği bir toplantınız olduğunu hatırlıyorsunuz. Toplantının sizin için olumlu ve başarılı sonuçlanması için Hiperuzay Kanalını açın ve yardım isteyin.

KUTSAL KOZMOLOJİ HAKKINDA BAZI GERÇEKLER

Kutsal Kozmoloji İnsanlığın 6. Irkının öğretisidir.

Kutsal Kozmoloji Evrenin hem kaybolmuş hem de mevcut karasal ve dünya dışı uygarlıklarına ilişkin en iyi ezoterik bilgileri birleştirir.

Kutsal Kozmoloji ruhsal öğretinin tüm modern ve eski sistemlerini birleştirir. Böylece Kutsal Kozmoloji ile çalışırken büyük miktarda ruhsal enerji içinizden geçer. Bunu hissetmemek imkansızdır.

Kutsal Kozmoloji sistemini kullanan bir şifacı, Yüksek Zihnin Dünya'daki bir temsilcisiyle karşılaştırılabilir.

Kutsal Kozmoloji yüksek bilinç durumlarına, koşulsuz sevgiye ulaşmayı teşvik eder, neden-sonuç ilişkilerini anlamayı, sorumluluk bilincini ve kişinin kendi hatalı eylemlerini öğretir.

Yeteneklerin keşfedilmesini destekler.

Kutsal Kozmoloji belirli rahatsızlıkları tedavi etmeyi amaçlayan 25 enerji sistemini (her enerji sisteminde yüzden fazla kanal) içerir.

Temel Hiperkozmik kanal birçok yönde çalışmayı mümkün kılar: (korur, temizler, iyileştirir, enerjiyle doyurur, şans için çalışır, şans, aile ilişkileri, iş, hayvanlarla, bitkilerle çalışır, binaları temizler vb.)

Enerji varlıklarını ortadan kaldırmak için bir kanal var.

Güçlü koruma kurmak için ayrı bir kanal.

Bir çocuğun normal gelişimini destekleyen bir kanaldır.

Fazla kilolardan kurtulmak, metabolik bozuklukları iyileştirmek, gençleşmek için özel kanallar.

Bir işi yeniden canlandırmaya, borçları ödemeye, rakiplere karşı korunmaya ve davada kazanmaya yardımcı olan çok iyi bir kanal.

Ve tabii ki arzuları gerçekleştirmek ve hayattaki sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olmak için çalışan bir kanal.

Kutsal Kozmoloji ile çalışmaya başlayan bir kişi, içsel değişimlere hazır olmalıdır.

Kutsal Kozmoloji ile çalışmaya başlamak için doğuştan yeteneklere sahip olmak gerekli değildir. Erişim, inisiyasyon sırasında öğretmenden öğrenciye aktarılır, Güç yukarıdan bahşedilir ve öğrenci ruhsal olarak geliştikçe yoğunlaşır.

Düşünce ve eylemlerin saflığı, ilüzyonla mücadele ve sorumluluk önemlidir. Unutmayın: Ahlaksız bilgi, delinin elindeki kılıçtır.

Kutsal Kozmolojiye yönelik eğitim ve inisiyasyonlar hem yüz yüze hem de uzaktan mümkündür.

 

Aysu Sürücü

Kozmik Enerji

Master Magiter Proggessor

  
69 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın